En sosialist er født i Oslo!

Markus Hansen og hans samboer ble foreldre for første gang.

Det var tirsdag 14. mai klokken 09.37 at lille Tobias kom til verden. Begivenheten fant sted på Ullevål universitetssykehus. Tobias er en skikkelig kraftsosialist på 4180 gram!

Alt er bra med både mor og barn, melder Markus på sin Facebook-side.

Dette er Markus og samboer Christine sitt første barn.

HMF gratulerer så mye med familieforøkelsen!

Siste artikler

HØSTENS KURS FOR VERNEOMBUD

EL og IT Forbundet Oslo og Akershus inviterer til høstens 40-timers grunnopplæring i helse, miljø og sikkerhet (HMS). Kurset arrangeres i samarbeid med AOF Norge, og er obligatorisk for verneombud, medlemmer av arbeidsmiljøutvalg samt ledere med ansvar for arbeidsmiljø.

ISO 8100-1:2026

Det er kanskje ikke noen bokstaver og tall som sier så mye – i hvert fall ikke enda.

ORONA ELEKTRIFISERER BILPARKEN

På slutten av fjoråret fremforhandlet Oronaklubben en ny avtale som tar for seg firmabiler – og i våres rullet de første bilene ut på veien.

Ble du syk i ferien?

Blir du syk i ferien, kan du ha rett til å få feriedagene til gode senere. Ferieloven stiller imidlertid klare krav for at du skal kunne kreve ny ferie.
2,720FølgereLik
1,143FølgereFølg
58AbonnenterAbonnér